Mobil MŠ:

• +420  737 479 013 (0.p)
  • +420  776 258 388 (1.p)

Mobil ŘŠ :

• +420  774 833 245
  • 10-14 hod. smile

ms.kamenice@seznam.cz

ID datové schránky:

y6fksi2

Web   :

www.mskamenice.cz

facebook uživatel:

Mateřská škola Kamenice

Zajímavé odkazy,rychlé info

--------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------

PRIMAVIZUS

Vážená paní ředitelko,

jako partner Vaší mateřské školy v oblasti preventivního vyšetření zraku dětí si Vám dovolujeme v příloze pro informaci zaslat článek, který vyšel v elektronické verzi magazínu ONA DNES, který je součástí MF DNES, dne 1.3.2017.

Článek se zabývá problematikou dětských očí, je zde také uvedeno, že právě některé školy organizují screeningová měření zraku, za což Vám patří velké poděkování.
Těšíme se na další spolupráci s Vámi!
Jménem celého realizačního týmu Vás zdraví,
Dr. Ing. Andrea Žejdlová
manažer zdravotnického zařízení

Prima Vizus, o.p.s.
nestátní zdravotnické zařízení
www.primavizus.cz

Sest-tipu-pro-zdrave-oci_2

----------------------------------------------------------------------

Preventivní upozornění pro rodiče, učitele, vedoucí zájmových kroužků a instruktory.

V současnosti  se v Říčanech a jeho okolí pohybují v automobilu osoby, které lákají děti do auta.

Rodiče zajistěte, ať se děti večer nevracejí z kroužků či ze ZUŠ samotné, poučte prosím děti, jak se v takovém případě zachovat a bude-li to situace umožňovat, ať volají na linku 158 Policii ČR.

Policie ČR se touto problematikou intenzivně zabývá, Městská policie Říčany provádí ve městě zvýšené kontroly v okolí ZŠ a míst, kde probíhá zájmová činnost.

Mgr. Petr Dušek

Vedoucí odboru školství a kultury

Městský úřad Říčany

Komenského nám. 1619